Vývoj softwaru na zakázku

Vyvíjíme webové aplikace a informační systémy na zakázku. Vy máte nápad, my Vám jej pomůžeme zrealizovat. Vybereme pro Vás vhodnou technologii a pomůžeme maximalizovat uživatelskou přívětivost výsledného produktu.

Programování jako služba

Disponujeme znalostmi a máme zavedené procesy softwarového vývoje, které mohou v krátkodobém i dlouhodobém horizontu pomoci s rozšířením kapacity Vašeho vývojového týmu.

Správa aplikací (SLA)

Vytvořením a odevzdáním aplikace pro nás cesta nekončí, postaráme se i o její servis a další rozvoj. Zároveň jsme nápomocni i ve chvíli, kdy již informační systém máte a potřebujete spolehlivého partnera, který se o něj bude starat.

PHP

Nejrozšířenější skriptovací jazyk pro web - PHP - je jednou větví z naší technologické základny. Využíváme především možností frameworků CakePHP a Nette.

Python

Tento neustále se rozvíjející programovací jazyk nachází uplatnění pro rozsáhlé informační systémy a rozšíření Google Apps.

Google Apps

Máme zkušenosti s vývojem aplikací na platformě Google Apps. Pokud jste objevili kouzlo Google aplikací a chcete je rozvíjet, neváhejte se na nás obrátit.

JavaScript

Pro moderní vzhled a funkce aplikací je Javascript nedílnou součástí frontendů.

Reference

 • Se společností SparkTECH spolupracujeme na rozvoji front-endových technologií našich projektů. Kupříkladu Chytrých adresách, CRM apod. Spolupráce nespočívá pouze v programování v JavaScriptu a PHP, ale i návrzích a analýzách konkrétních projektů, např. mobilní aplikace. Dodané postupy jsme mohli dále využít i pro jiné projekty. Spolupráci můžeme jedině doporučit.

 • Se SparkTECHem spolupracujeme již několik let, v podstatě od doby, kdy jej tvořili pouze jeho zakladatelé. Především Tomáš, který se našim požadavkům věnuje, odváděl vždy dobrou práci a s postupem času jsme SparkTECHu svěřovali významější zakázky. Oceňuji především spolehlivost a kvalitu, s jakou ke každému projektu přistupují a díky které vím, že je o vše postaráno.

 • SparkTECH delivered service that was affordable, professional and consistently excellent. As a
  growing company, we hope to continue working with them on future development.

  David Thomas, CEO, TapRecorder LLC
 • CYRRUS FX, a.s. zajišťuje pro své klienty měnové konverze. Naše služby využívají velké společnosti i jednotlivci, kteří potřebují směnit peněžní prostředky v rámci své banky, často platí faktury v zahraničí nebo naopak přijímají platby v cizí měně. Mimo výhodného kurzu je naším předsevzetím i rychlost prováděných operací a nadstandardní služby - třeba hlídač kurzů.
  K zajištění těchto cílů pro nás bylo nezbytné nabídnout klientům elektronický nástroj pro sledování kurzů a zadávání plateb. Toto internetové bankovnictví pro nás vyvinul SparkTECH s.r.o. a my ho již druhým rokem úspěšně používáme ke spokojenosti naší i našich klientů. Děkujeme za to.

 • Informační systém uzpůsobený našim potřebám nám pomohl vyřešit situaci, kdy jsme byli nuceni do elektronické podoby převést část agendy, pro kterou jsme v té době neměli informační systém. Individuální řešení společnosti SparkTECH bylo ideální volbou.

 • Oceňuji vysoce profesionální a odborný přístup pana Petra Kašáka a společnosti SparkTECH. Za dobu naší spolupráce na analýze stavu softwarového produktu pro náš e-shop s následnou koordinací komunikace mezi technologickými dodavateli se stal SparkTECH vyhledávanou firmou a dodavatelem.
  V neposlední řadě také kladně hodnotím, osobní přístup ke klientovi, vstřícnost, spolehlivost a pružnost s jakou reagují na naše požadavky.
  S poděkováním za dosavadní práci a přání mnoha profesních úspěchů!

finnology
netmail
cyrrus
cyrrusfx
negotium_networkuj
 
meteocentrum@2x
vsrr
tutor
yello-logo
chytilova
dronte
rekrea
sportlines
winehousecz
ibizone
FZ_LOGO_basic
logo
A další.

Projekty

networkuj_globeEventito

Event management system Eventito nabízí funkce, které Vám pomohou organizovat akce. Přinášíme Vám systém, který kombinuje přednosti více nástrojů v jednom - CRM, mailingu a dalších. Eventito.cz

ikona-bez-pozadiNotee

Notee, dříve NaPapír.cz je jednoduché CRM pro správu kontaktů, umožňující mailing a vyznačující se jednoduchostí a přehledností. Notee.cz

picktimelogoblackPickTime

Rezervační systém vytvořený na míru pro školky. Nabízíme i individuální tvorbu a variantu pro tábory. PickTime.cz

networkuj_globeNetworkuj

Networkuj je portál pro podporu pořadatelů a účastníků business networkingových setkání. Najdete tu jak seznam zajímavých akcí, tak články a novinky z business networkingového světa. Networkuj.cz

 

SparkTECH hledá nové kolegy, klikni pro více informací.

Kontaktní informace

SparkTECH s.r.o.

IČ: 24841455
DIČ: CZ24841455

Kancelář:
Pláničkova 445/13
162 00 Praha 6
Telefon: +420 777 646 771
E-mail: info@sparktech.cz

Sídlo:
U šípků 690/6
154 00 Praha 5

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 179353.

Napište nám

Budeme rádi, když nám pošlete otázku, připomínku či jakoukoliv poznámku. Zpětná vazba je pro nás velmi cenná. Chcete-li se s námi potkat osobně, navrhněte čas, budeme se těšit na viděnou.